Calendari
Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure CN ECHEYDE TIMBEQUE-ACN ECHEYDE TIMBEQUE-A CN LAS PALMAS-ACN LAS PALMAS-A Diu, 22/11/2020 07:00 GMT−4 Club Natación Metropole. 1024260406235114 Diu, 22/11/2020 07:00 GMT−4 Club Natación Metropole.
Veure CN METROPOLECN METROPOLE UNION WP TENERIFEUNION WP TENERIFE Diu, 22/11/2020 07:00 GMT−4 Club Natación Metropole. 1318142133163232 Diu, 22/11/2020 07:00 GMT−4 Club Natación Metropole.
Veure CN METROPOLECN METROPOLE CN ECHEYDE TIMBEQUE-ACN ECHEYDE TIMBEQUE-A Diu, 22/11/2020 08:45 GMT−4 Club Natación Metropole. 1316220344412412 Diu, 22/11/2020 08:45 GMT−4 Club Natación Metropole.
Veure UNION WP TENERIFEUNION WP TENERIFE CN LAS PALMAS-BCN LAS PALMAS-B Diu, 22/11/2020 08:45 GMT−4 Club Natación Metropole. 4011207050406061 Diu, 22/11/2020 08:45 GMT−4 Club Natación Metropole.
Veure CN LAS PALMAS-ACN LAS PALMAS-A CN LAS PALMAS-BCN LAS PALMAS-B Diu, 22/11/2020 10:30 GMT−4 Club Natación Metropole. 292708020603032 Diu, 22/11/2020 10:30 GMT−4 Club Natación Metropole.

Gols penal

Nom Equip Valor
Veure ALEJANDRO RODRIGUEZ LORENZOALEJANDRO RODRIGUEZ LORENZO CN METROPOLE 10
Veure EDER SAAVEDRA RODRIGUEZEDER SAAVEDRA RODRIGUEZ CN LAS PALMAS-A 5
Veure ALEJANDRO CURTO GONZALEZALEJANDRO CURTO GONZALEZ UNION WP TENERIFE 4
Veure SERGIO PRUNELL GONZALEZSERGIO PRUNELL GONZALEZ CN ECHEYDE TIMBEQUE-A 3
Veure HECTOR SUAREZ MARREROHECTOR SUAREZ MARRERO UNION WP TENERIFE 3

Expulsions per 20 segons

Nom Equip Valor
Veure JOSE GONZALEZ BENEDICTOJOSE GONZALEZ BENEDICTO CN LAS PALMAS-A 9
Veure TOMAS WOOD MESATOMAS WOOD MESA CN LAS PALMAS-A 7
Veure SERGIO PRUNELL GONZALEZSERGIO PRUNELL GONZALEZ CN ECHEYDE TIMBEQUE-A 7
Veure ANGELO NARANJO JARAMILLOANGELO NARANJO JARAMILLO CN LAS PALMAS-A 5
Veure LUIS MORANO RAMIREZLUIS MORANO RAMIREZ CN METROPOLE 4

Gols

Nom Equip Valor
Veure JORGE LLINAS TORRESJORGE LLINAS TORRES CN LAS PALMAS-A 30
Veure TOMAS WOOD MESATOMAS WOOD MESA CN LAS PALMAS-A 27
Veure EDER SAAVEDRA RODRIGUEZEDER SAAVEDRA RODRIGUEZ CN LAS PALMAS-A 27
Veure ALEJANDRO RODRIGUEZ LORENZOALEJANDRO RODRIGUEZ LORENZO CN METROPOLE 22
Veure LUIS WOOD MESALUIS WOOD MESA CN LAS PALMAS-A 20

Faltes per penal

Nom Equip Valor
Veure PELAYO GARCIA OROZCOPELAYO GARCIA OROZCO UNION WP TENERIFE 6
Veure TOMAS WOOD MESATOMAS WOOD MESA CN LAS PALMAS-A 3
Veure hector guevara dominguezhector guevara dominguez CN METROPOLE 3
Veure ALEJANDRO RODRIGUEZ LORENZOALEJANDRO RODRIGUEZ LORENZO CN METROPOLE 3
Veure DANIEL GOMENZORO BOMBINDANIEL GOMENZORO BOMBIN UNION WP TENERIFE 2

Expulsions definitives, amb substitució disciplinària

Nom Equip Valor
Veure IKER GOYA FERNANDEZIKER GOYA FERNANDEZ CN ECHEYDE TIMBEQUE-A 1

Penals fallats

Nom Equip Valor
Veure ALEJANDRO RODRIGUEZ LORENZOALEJANDRO RODRIGUEZ LORENZO CN METROPOLE 5
Veure EDER SAAVEDRA RODRIGUEZEDER SAAVEDRA RODRIGUEZ CN LAS PALMAS-A 2
Veure MANUEL QUINTANA BRITOMANUEL QUINTANA BRITO CN METROPOLE 2
Veure JORGE LLINAS TORRESJORGE LLINAS TORRES CN LAS PALMAS-A 1
Veure LUIS WOOD MESALUIS WOOD MESA CN LAS PALMAS-A 1
Segueix tota la informació de la competició al teu mòbil iPhone o Android

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.