Calendari
Equip Vídeo Data Parcials Resultat
Veure CN ECHEYDE TIMBEQUE FEM.ABS.CN ECHEYDE TIMBEQUE FEM.ABS. UNION WP TENERIFE FEM. ABS.UNION WP TENERIFE FEM. ABS. Dis, 20/03/2021 09:00 GMT−4 CN Las Palmas (Piscinas Julio Navarro) 19251416040 Dis, 20/03/2021 09:00 GMT−4 CN Las Palmas (Piscinas Julio Navarro)
Veure CN LAS PALMAS FEM. CAD.CN LAS PALMAS FEM. CAD. CN METROPOLE FEM..JUV.CN METROPOLE FEM..JUV. Dis, 20/03/2021 09:00 GMT−4 CN Las Palmas (Piscinas Julio Navarro) 12107100806 Dis, 20/03/2021 09:00 GMT−4 CN Las Palmas (Piscinas Julio Navarro)

Gols penal

Nom Equip Valor
Veure LUCIA FERNANDEZ BARATALUCIA FERNANDEZ BARATA CN METROPOLE FEM..JUV. 4
Veure DANIELA SANCHEZ GRAUDANIELA SANCHEZ GRAU CN METROPOLE FEM..JUV. 2
Veure CANDY GONZALEZ LOPEZCANDY GONZALEZ LOPEZ UNION WP TENERIFE FEM. ABS. 2
Veure ELENA DOMINGUEZ GARCÍAELENA DOMINGUEZ GARCÍA CN ECHEYDE TIMBEQUE FEM.ABS. 1
Veure Constanza Moreda CasarrubiosConstanza Moreda Casarrubios UNION WP TENERIFE FEM. ABS. 1

Expulsions per 20 segons

Nom Equip Valor
Veure ELENA DOMINGUEZ GARCÍAELENA DOMINGUEZ GARCÍA CN ECHEYDE TIMBEQUE FEM.ABS. 3
Veure LUCIA FERNANDEZ BARATALUCIA FERNANDEZ BARATA CN METROPOLE FEM..JUV. 2
Veure ADRIANA GARCIA SOSAADRIANA GARCIA SOSA CN METROPOLE FEM..JUV. 2
Veure MARIA CASTILLO DELGADOMARIA CASTILLO DELGADO CN ECHEYDE TIMBEQUE FEM.ABS. 2
Veure ESTEFANY SALAZAR GARCIAESTEFANY SALAZAR GARCIA CN ECHEYDE TIMBEQUE FEM.ABS. 2

Targetes vermelles

Nom Equip Valor
Veure Arianna  RotaArianna Rota CN ECHEYDE TIMBEQUE FEM.ABS. 1
Veure Eluney Vivas RodríguezEluney Vivas Rodríguez UNION WP TENERIFE FEM. ABS. 1

Targetes grogues

Nom Equip Valor
Veure Arianna  RotaArianna Rota CN ECHEYDE TIMBEQUE FEM.ABS. 1

Gols

Nom Equip Valor
Veure julia romero graujulia romero grau CN METROPOLE FEM..JUV. 9
Veure ROMINA FERNANDEZ HERNANDEZROMINA FERNANDEZ HERNANDEZ CN ECHEYDE TIMBEQUE FEM.ABS. 8
Veure AROA BATISTA DOMINGUEZAROA BATISTA DOMINGUEZ CN METROPOLE FEM..JUV. 8
Veure JULIA WOOD MESAJULIA WOOD MESA CN METROPOLE FEM..JUV. 8
Veure ELENA DOMINGUEZ GARCÍAELENA DOMINGUEZ GARCÍA CN ECHEYDE TIMBEQUE FEM.ABS. 7

Faltes per penal

Nom Equip Valor
Veure ROMINA FERNANDEZ HERNANDEZROMINA FERNANDEZ HERNANDEZ CN ECHEYDE TIMBEQUE FEM.ABS. 2
Veure MARIA SARAI JAVIER GONZALEZMARIA SARAI JAVIER GONZALEZ CN ECHEYDE TIMBEQUE FEM.ABS. 1
Veure JAMAICA LUIS ALVAREZJAMAICA LUIS ALVAREZ CN ECHEYDE TIMBEQUE FEM.ABS. 1
Veure NOELIA MARTIN QUINTERONOELIA MARTIN QUINTERO CN ECHEYDE TIMBEQUE FEM.ABS. 1
Veure JULIA BENNASAR HERNANDEZJULIA BENNASAR HERNANDEZ CN ECHEYDE TIMBEQUE FEM.ABS. 1

Expulsions definitives, amb substitució disciplinària

Nom Equip Valor
Veure Eluney Vivas RodríguezEluney Vivas Rodríguez UNION WP TENERIFE FEM. ABS. 1

Penals fallats

Nom Equip Valor
Veure LUCIA FERNANDEZ BARATALUCIA FERNANDEZ BARATA CN METROPOLE FEM..JUV. 1
Veure MARIA WOOD MESAMARIA WOOD MESA CN METROPOLE FEM..JUV. 1
Veure CANDY GONZALEZ LOPEZCANDY GONZALEZ LOPEZ UNION WP TENERIFE FEM. ABS. 1
Veure Paula Cie EliasPaula Cie Elias UNION WP TENERIFE FEM. ABS. 1

Temps morts

Nom Equip Valor
Veure RUBEN PEREZ MORENORUBEN PEREZ MORENO UNION WP TENERIFE FEM. ABS. 2
Segueix tota la informació de la competició al teu mòbil iPhone o Android

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.